Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Sağlık insan hayatı içerisinde önemli bir yere sahiptir. Bunun için sağlığa önem vermeli ve mutlaka sağlık önerilerini yerine getirmelisiniz. Sağlıklı bir vücut daha dinç olacak ve daima genç kalacaktır. Bu dinçliğin içerisinde masaj da yer almaktadır. Masaj insan vücudunu rahatlatan en büyük etkenlerin başında gelir. Vücuttaki kaslar gevşer ve kişiyi rahatlatarak daha dinç hissetmesini sağlar. Aynı zamanda sağlık açısından da önemlidir. Bundan dolayı düzenli olarak masaj hizmeti alabilir ve günün verdiği stresten vücudunuzu kurtarabilirsiniz. Sizin için geçmişten gelen tecrübe ve birikim ile hizmet veriyor ve bu hizmeti alanında uzman personel ile destekliyoruz.

Adana Sular Sauna spa olarak tüm müşterilerimize memnuniyet çerçevesi içerisinde hizmet verilmektedir. Bünyemizde alanında uzman eğitimli personel yer almaktadır. Spa ve masaj konusunda gerekli eğitimler verilmiş ve yasal izinler alınmıştır. Salonumuz özel olarak dizayn edilmiş ve her türlü ayrıntı düşünülmüştür. Kurumsal çerçeve içerisinde verilen hizmetler müşteri memnuniyeti içermektedir.

Hizmetlerimiz

 Tüm masaj ekibi alanında uzman personelden oluşmaktadır.

 Sauna, hamam, kese, köpük, tuz odasından yararlanmanız sağlanmaktadır.

 Doktor balıklar ile rahatlamanız ve tedavi olmanız sağlanır.

 Harem masajı ile tüm yorgunluğunuzdan kurtulmanız ve kasalarınızın gevşemesi sağlanır.

 Tüm hizmetler 5 yıldızlı olarak garanti kapsamı içerisinde sunulur.

Sauna: Özel olarak hazırlanmış odalarda vücudunuzdaki toksinlerden kurtulabilir ve terlemenin etkisi ile kendinizi sıcaklığın keyfine bırakabilirsiniz. Sağlık açısından saunanın önemi büyüktür. Düzenli olarak yararlanmak vücutta bulunan toksinlerin atılmasına yardımcı olur.

Hamam: Yıkanmanın keyfe dönüşmesi için hamam bölümü özel olarak dizayn edilmiştir. Profesyonel olarak kese ve köpük hizmeti de hamamın içerisinde yer almaktadır.

Masaj: Vücudun kasılması veya stresten kaynaklı kasların sertleşmesinin giderilmesi ve rahatlatılması masaj yolu ile yapılır. Masaj yapan personel eğitimli ve tecrübeli kişilerden oluşur.

Günün Yorgunluğundan Kurtulmanın Yolu

Stresli geçen bir günün ardından masaj keyfi vücudunuza çok iyi gelecektir. Gün içerisinde kaslar çalışmaktan ve stresten dolayı kasılır. Buda kişide olumsuzluklar oluşturur. Kurtulmanın en iyi yolu rahat bir masaj ve hamamdır. Bu sayede rahatlayabilir ve stresinizden arınabilirsiniz.

Adana Sular Sauna spa sektörünün öncüleri arasında yer almakta ve ilkeli hizmet anlayışı ile size yardımcı olmaktadır.