Hakkımızda

Hakkımızda

Adana Sular Sauna spa olarak geçmişten gelen tecrübe ve birikim ile hizmet veriyor ve bu hizmeti alanında uzman kadro eşliğinde müşterilerimize sunuyoruz. Firmamız sektör içerisinde kalitesi ve hizmeti ile ön planda yer almakta ve en çok tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır. Hizmet kalitemiz müşteri memnuniyeti üzerine kurulmuş olup müşteri odaklı hizmet verilmektedir. Günün yorgunluğundan, stresten kurtulabilmeniz ve dinç bir vücuda sahip olabilmeniz için salonumuz özel olarak tasarlanmıştır. Bünyemizde bulunan sauna, hamam odaları rahat bir zaman geçirebilmeniz için tasarlanmış ve her ayrıntı düşünülmüştür.

Misyonumuz

Spa alanında gerekli olan tüm hizmet kurumsal olarak verilerek müşterilerin yararlanması sağlanır. Tüm hizmetler kurumsal çerçeve içerisinde verilmektedir. Çalışma prensiplerimizin arasında müşteri memnuniyet ilkesi, güvenirlik ilkesi ve kaliteli hizmet ilkeleri ilk sırada yer almaktadır.

Kaliteli Hizmet Ekonomik Fiyat

Verilen hizmetlerden dolayı firmamız ekonomik fiyat talep etmektedir. Ayrıca ödeme kolaylıklarını da sunarak hizmetlerden yararlanmanız sağlanmaktadır. Spa, masaj, hamam alanlarından yararlanabilir ve günün vermiş olduğu yorgunluktan kurtulabilirsiniz.

Eğitimli Personel ile Masaj Keyfi

Bünyemizde yer alan tüm personel alanında uzman kadrodan oluşmaktadır. Gerekli tecrübeye sahip olan personel kaliteli hizmet almanızı sağlamakta ve güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemektedir. Tüm personel belirli aralıklarda eğitim almakta ve bu düzenli olarak sürdürülmektedir.

Salonumuzda temizliğe özen gösterilmekte ve tüm odalar hijyen kurallarına uygun olarak müşterilerimizin ihtiyacına sunulmaktadır.

Sauna Hizmeti

Ter bezlerinin açılması ve vücutta bulunan toksinlerin atılması için gerekli olan sauna hizmeti profesyonel olarak verilmektedir. Saunalarımız temiz ve bakımlı olmakla beraber içerisinde kalma sürenizde belirlenmektedir.

Firmamız sizin rahat etmeniz için her ayrıntıyı düşünmüştür. 5 yıldızlı otel konforunda sunulan hizmetler ekonomik fiyat politikası içerisinde sunulmaktadır. Özel dinlenme odalarında dinlenebilir ve günün yorgunluğundan arınabilirsiniz.

Firmamız gerekli olan tüm izin ve yasal belgelere sahiptir. Güven içerisinde hizmet alabilirsiniz. Ayrıca kurumsal olarak sunulan hizmetlerin içerisinde yer alan kampanya ve fırsatlardan da yararlanabilirsiniz.